Dřevěné a dřevohliníkové dveře

Vchodové dveře

Každý dům je hotov až ve chvíli, když za zády jeho majitele zavřou  vchodové dveře.  Teprve ty z něj učiní plnohodnotnou nemovitost. Vchodové dveře mají především chránit své majitele od nežádoucích návštěv. Jejich význam je však mnohem širší. Jsou nejenom vizitkou, ale i součástí architektury domu či třeba bezpečnostního systému. Chrání soukromí, ale jsou ochranou i před nepřízní počasí, hlukem a prachem. Z tohoto hlediska jsou velmi důležité tepelně izolační vlastnosti použitých materiálů a typu zvoleného prosklení.

Vchodové dveře

Moderní vchodové dveře jsou proto řemeslně a technologicky velmi náročným výrobkem, u kterého hraje roli každý detail volbou kvalitního dřeva počínaje, kováním konče. Mají-li svým majitelům sloužit desítky let, musí být vchodové dveře provedeny naprosto bezchybně. Dřevěné vchodové dveře jsou volbou, která v sobě spojuje tradici s moderními technologiemi výroby zaručujícími vysoké užitné hodnoty.  Nová výrobní technologie prodlužuje životnost dřevěných dveří díky povrchové úpravě na jednotlivých dílech ještě před sklížením. Podobně jsou ošetřovány všechny povrchy, ale především čelní dřevo, u kterého by při zvýšené vlhkosti mohlo docházet k nasáknutí. Na takto sklížené dveře se následně pod vysokým tlakem aplikuje elastická lazura s UV ochranou.

Balkonové a posuvné dveře

Dům, to však nejsou jenom vchodové dveře. Neméně důležité i technicky a výrobně náročné jsou i dveře balkonové - často také nazývané francouzská okna nebo posuvné dveře.

Balkonové a posuvné dveře

Prodloužení výhledu až k podlaze má příznivý vliv a psychiku. Možnost rozhledu po okolí spolu s množstvím vpouštěného světla do interiéru se rozhodujícím způsobem podílejí na naší náladě, pracovním výkonu, celkovém rozpoložení a dokonce i chuti k jídlu či fyzickém zdraví. Výroba takových dveří klade vysoký důraz na konstrukci a výrobu rámů, stejně tak jako na tepelně izolační vlastnosti velkoplošného zasklení. Kvalita a stabilita našich dveří  je dána kvalitními materiály, ověřenou konstrukcí a pečlivým provedením všech detailů.

Hliníkový plášť ochrání dřevěné vchodové, balkonové i posuvné dveře proti povětrnostním vlivům. Dřevohliníkové dveře dosahují takřka neomezené životnosti i přes nepřízeň počasí.

Prezentace vchodových dveří

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěné dveře - z lásky k přírodě
Dřevěné dveře - z lásky k přírodě

Déšť, sníh, mráz...samé nepříjemnosti. Jsme odolní. Vůči okolním vlivům
i mechanickému namáhání. Jako dřevěné dveře ze Slavony.