Balkonové dveře (francouzská okna)

Balkonové dveře - kování

Otvíravé balkonové dveře neboli francouzská okna jsou elegantním spojením oken a dveří v jeden harmonický celek. Dřevěné balkonové dveře patří mezi bezpečná  a úsporná řešení, jak propojit terasu či zahradu s obytným prostorem. Pořiďte si francouzská okna a dopřejte si jedinečný výhled a sluneční svit!

Výhody francouzského okna Slavona

 • Úspory
  Francouzská okna Slavona vynikají tepelně izolačními vlastnostmi. Využíváme kvalitní trojskla se součinitelem prostupu tepla Ug o hodnotách 0,7 - 0,5 W/m²K a dřevěné rámy v zesílených profilech SC78, SC92, PROGRESSION a HA110.
 • Větrání
  Balkonové dveře umožní rychlejší a účinnější větrání místnosti než klasická okna.
 • Výhled
  Díky plnému prosklení nebude krásný výhled do vaší zahrady ničím omezen.
 • Variabilita
  Francouzská okna dodáváme v mnoha variantách členění - jednokřídlé, dvoukřídlé i jako součást sestav.

Balkonové dveře korespondují s eurookny

Balkonové dveře jsou konstrukčně velmi podobné oknům. Základní provedení je stejně jako u okna se spodním rámovým dílem, ale dodáváme také provedení s bezbariérovým prahem jako u vchodových dveří.

Francouzská okna vyrábíme ze stejně kvalitních profilů jako okna. Používáme profily SC78 , SC92  i PROGRESSION pro pasivní domy, také dřevohliníkový profil HA.

Kování balkonových dveří

Systém kování; otvíravé provedení s ventilací je rovněž stejný pro klasická okna i balkonové dveře, standardně je kování v bezpečnostním provedení se zvedačem křídla. Balkonové dveře jsou navíc vybaveny balkonovou pojistkou a madélkem z venkovní strany.

Kliky na balkonové dveře

Související témata:

Francouzská okna - balkonové dveře PROGRESSION

Francouzská okna v profilu PROGRESSION jsou bezrámová, minimalistická. Žádaná varianta je s nízkým prahem. Madélko je u těchto dveří přímo na skle.

Balkonové dveře mají stejné výhody jako okna PROGRESSION, jejich rám je krytý zateplenou fasádou se vzhledem bezrámového zasklení. Atraktivní minimalistický design je významnou předností, ale nezanedbatelné jsou tepelně-izolační vlastnosti vyhovující pro pasivní domy.

Balkonové dveře PROGRESSION

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Proužek

Designová dřevěná okna INSPIRO

Dřevěné dveře - z lásky k přírodě
Dřevěné dveře - z lásky k přírodě

Déšť, sníh, mráz...samé nepříjemnosti. Jsme odolní. Vůči okolním vlivům
i mechanickému namáhání. Jako dřevěné dveře ze Slavony.