Dřevohliníkové vchodové dveře PROGRESSION - STYLE

Bezúdržbové vchodové dveře, které mají svůj rám schovaný za fasádou a křídlo z venkovní strany chráněné hliníkem. V interiéru jsou to dřevěné dveře.

Provedení hliníku poskytuje širokou škálu barev a dekoračních prvků. Skla mohou být vsazena přímo hliníku, ale také mohou být lemována nerezovým rámečkem. Další možnosti dekorace poskytují frézované drážky a okrasné nerezové pásky.

Detail vchodových dveří PROGRESSION - STYLE, vzor KREMS

V interiéru se dává nejčastěji prostor přírodnímu povrchu dřeva, proto je preferována povrchová úprava zachovávající strukturu dřeva.

Související témata:

Provedení dřevohliníkových dveří STYLE

Přírodní povrch dřeva umocňuje povrchová úprava Natureffekt, která je velmi přirozená a zachovává viditelnou kresbu dřeva. Tato povrchová úprava může být transparentní nebo lehce s nádechem do bílého, šedého nebo krémového odstínu.

Z venkovní strany je velký výběr barev hliníku, dveře mohou být plné nebo se vsazenými skly, zdobené nerezovými pásky nebo rámečky, případně doplněny dekorativními drážkami. Nabídka designů je neomezené, může se vybírat z katalogu dveří nebo lze využít vlastní návrh.

Dřevohliníkové vchodové dveře NAVY

Dřevohliníkové vchodové dveře KREMS