Designová dřevěná okna INSPIRO

Nové dřevěné okno INSPIRO poskytuje výbornou tepelnou izolaci a dosahuje i dalších vynikajících parametrů. Navíc umožňuje hravost v provedení, nabízí možnost výběru jiného dřeva i barvy pro interiér a exteriér.

Designová dřevěná okna INSPIRO

Okno INSPIRO vychází z koncepce nízkých rámů a maximální plochy zasklení, poskytuje tedy dostatek světla i solárních zisků. Vedle všech těchto vlastností se stává významným designovým prvkem domu.

Součinitel prostupu tepla rámem (smrk) Uf=0,72 W/m2K

Okna INSPIRO jsou nejen designovou špičkou, ale také dosahují vynikajících tepelně izolačních vlastností díky velmi nízké hodnotě součinitele prostupu tepla.

Součinitel prostupu tepla okna Uw=0,63 W/m2K se sklem Ug=0,5 W/m2K
Součinitel prostupu tepla okna Uw=0,71 W/m2K se sklem Ug=0,6 W/m2K

Sestavte si okno podle svých představ!

Zvenku jiné než zevnitř

Okna INSPIRO umožňují provedení z jiné dřeviny a v jiném odstínu povrchové úpravy zvenku a z jiné zevnitř. Proto můžeme mít zvenku třeba dominantní dub ve výrazném odstínu a zevnitř světlé smrkové okno.

Můžeme si vybrat okno s krycí barvou zvenku a zajímavou dřevinou zevnitř, která souzní s interiérem domu. Volit můžeme z bezpočtu dalších kombinací dřevin a barevných odstínů okna INSPIRO.

Pro milovníky surového přírodního povrchu je možné nabídnout okno z venkovní strany z modifikovaného dřeva ThermoWood nebo Accoya, které může být ošetřeno pouze olejem a zachovat si zcela přírodní vzhled. Díky odolnosti těchto materiálů vydrží dlouho bez potřeby nějaké údržby, i když bude přirozeně stárnout.

Pohled zvenku

moderní čisté provedení

Pohled zevnitř

přírodní vzhled dřevěného okna

Okno INSPIRO dub - exteriér Okno INSPIRO dub - interiér

Promyšlená konstrukce

Jak je již u oken ze Slavony dobrým zvykem, je kladen důraz na všechny parametry s ohledem na náročné požadavky pasivních domů.
Na rozdíl od minimalistického okna PROGRESSION, které má svůj rám schovaný za fasádou, okno INSPIRO chce ukázat krásu dřeva i zvenku. Při tom vychází z koncepce nízkých rámů a maximální plochy zasklení, dosahuje výborných tepelně-izolačních vlastností.
Okna INSPIRO jsou vybavena bezpečnostním kováním se skrytými závěsy. Standardem jsou také tři těsnící profily, aby okna dosahovala jak vzduchotěsnosti, tak i vodotěsnosti.

Bezpečnostní kování se skrytými závěsy

Dřevo je náš partner

Partner vyžaduje péči.

Stejně jako člověk-partner potřebuje i dřevo naši péči. Vše, co má mít dlouhou trvanlivost, o to musíme pečovat.
Neslibujeme Vám nemožné – ano, naše produkty vyžadují občasnou péči, která se ale vrátí dlouhou životností výrobku. Jsme zvyklí starat se o své oblečení, svá auta..., proč ne o okna?

Plastové výrobky nemusíte nikdy natírat, ale jejich vzhled se neustále zhoršuje. Dřevo po několika letech ošetříte a bude opět v plné kráse. Chcete-li, můžete zcela změnit jeho barvu.

„Bezúdržbový" často znamená, že ho ani udržovat nelze.

Vycházíme z přírody. Vážíme si dřeva jako materiálu.

Proto známe a respektujeme vlastnosti jednotlivých dřevin. Víme, jaké podmínky různé druhy dřev potřebují. Navazujeme na tradice našich předků, neobjevujeme již objevené.

Preferujeme místní produkty – vyrábíme z českého dřeva.

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěná okna - z lásky k přírodě
Dřevěná okna - z lásky k přírodě

Vyrábíme dřevěná okna a myslíme na úsporu energií.  Jistě, to vás nepřekvapí.
Ale přemýšlíme za vás i v ekologických souvislostech.  Dřevo je nádherný,
a přitom obnovitelný materiál.