Konstrukce oken SOLID COMFORT

Profil okna SOLID COMFORT je konstrukčně odlišný od standardně používaných eurooken. Nemá zafrézovanou rámovou okapnici, proto nedochází k úbytku materiálu na spodní části rámu okna. Právě tím se zlepšuje tepelná izolace v této kritické části okna a zvyšují se hodnoty vnitřní povrchové teploty. Odtok vody je pak řešen vyfrézovanými odtokovými otvory v rámu, které vedou nad venkovní parapet.

Konstrukce okna SOLID COMFORT

Další konstrukční změnou okna SC proti klasickému eurooknu je větší překrytí křídla přes rám. Když se na podobné okno podíváte, působí na vás až dojmem, že není příliš silné. Tento kladný dojem je násoben zlepšenými tepelně-izolačními vlastnosti okna. Okno SC92 navíc obsahuje tři těsnící profily, které jsou optimálně umístěny v jeho profilu.

Vodorovný řez oknem SOLID COMFORT

Při vývoji oken SOLID COMFORT byl kladen důraz na vyřešení všech detailů. Byl zaveden nový systém spojování více okenních prvků do sestav. Samozřejmostí je odvětrání skel otevíravých i neotevíravých oken. Důkladně bylo vyřešeno utěsnění dvoukřídlového okna. Prostě původní konstrukce eurookna byla inovována a zdokonalena do nové moderní podoby okna SOLID COMFORT.

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěná okna - z lásky k přírodě
Dřevěná okna - z lásky k přírodě

Vyrábíme dřevěná okna a myslíme na úsporu energií.  Jistě, to vás nepřekvapí.
Ale přemýšlíme za vás i v ekologických souvislostech.  Dřevo je nádherný,
a přitom obnovitelný materiál.