Zdvižně posuvné dveře

Svět venku nebyl tomu uvnitř nikdy tak blízko. Velká prosklená a přitom lehce posuvná křídla vám dopřejí váš oblíbený výhled za každého počasí.

Rozměrné skleněné tabule, které stačí odsunout a rázem se svět venku propojí se světem uvnitř, lákají čím dál víc. HS portál přináší dva zásadní předpoklady, abyste si tento posun mohli maximálně vychutnat. Za více než deset let jsme jejich podobu i kvalitu přiblížili k dokonalosti.

HS portál poskytuje snadnou manipulaci sto a více kilogramových křídel a vyniká tepleněizolačními vlastnostmi splňujícími přísná kritéria pasivních domů. Zdvižně posuvné dveře v provedení HS PROGRESSION PLUS dokonce získaly prestižní certifikát německého Passivhaus Institutu v Darmstadtu ve třídě phA. Klouzavý, téměř nadnášející se posun až 400 kg v kolejnici, umožňují pojezdové vozíky skryté uvnitř křídla.

Protože vše musí dokonalé souznít, ke zvolenému typu oken a vstupních dveří nabízíme posuvné dveře v několika provedeních: celodřevěném, dřevohliníkovém nebo se skrytými rámy. Výběr dřevin i povrchových úprav zaručí možnost zvolit variantu podle vašeho vkusu i současné podoby interiéru.

Přednosti

Volitelné možnosti

Okna pro energeticky úsporné domyMinimální potřeba údržby - dlouhá životnostVysoké solární ziskySnadné ovládání dveří

Provedení s bezpečnostním certifikátem RC2Integrované stínící prvky

Máte dotaz ?

Galerie