Vchodové dveře s pravou kresbou dřeva

Dveře jsou symbolem nových začátků, prvních kroků, mystických procitnutí a určitého instinktu, který se sám aktivuje...

Dveře jsou symbolem nových začátků, prvních kroků, mystických procitnutí a určitého instinktu, který se sám aktivuje v okamžiku, kdy se chce člověk dostat dovnitř. Reálné venkovní dveře do domů se vyznačují tím, že je není možné obejít. Den za dnem člověk bere za kliku a po paměti je otvírá. Dveře jsou pak jakási nezbytná překážka, kterou je třeba co nejrychleji překonat. Ve Slavonicích rádi svět vyplňují věcmi, které inspirují stejně na podruhé a možná i na potisícté. Dobrým příkladem jsou nové dřevěné vchodové dveře Trend, které mohou tuto výzvu směle přijmout.

Už se vám někdy stalo, že jdete k někomu na návštěvu a najednou se zastavíte před dveřmi, které prostě musíte prozkoumat. Lidé uvnitř neví, že už jste přišli, ale vy nemůžete hned jít dál. Navíc nikdo vás nedonutí zmáčknout tlačítko zvonku. Tak moc vás láká se dveří dotknout.

Když nakonec na dveře zaklepete a v nich stojí známé tváře, uvědomíte si, že dnes je vnímáte trochu jinak. Dveře jim propůjčily trochu ze své jedinečnosti a alespoň na chvíli budete mít povznesenou náladu.

Není zatím ověřeno, jestli dveře řady Trend v provedení NATURE zlepšují mezilidské vztahy, ale možné to je. Každopádně tyto dřevěné vchodové dveře v různých provedeních splňují nejpřísnější požadavky na mohutnost dřeva v kombinaci s maximálním zvýrazněním jeho elegance, lehkosti a plynulosti otevírání. Každý, kdo se pro tyto dveře rozhodne, má nečekané možnosti výběru provedení přesně podle svých požadavků.

"Dřevo propůjčuje dveřím osobitost, kterou doplňuje možnost zvolit nejen typ dřeva a barevný odstín. Je na každém zákazníkovi, aby se sám rozhodl také o směru textury let, anebo aby sám zvolil, jak četný má být výskyt suků ve dřevě. Přírodní vzhled lze nakonec zvýraznit kartáčováním," vysvětluje Zora Stupňánková ze Slavony.

Když už máte jasno ve směru textury let, v barevném odstínu i četnosti suků, přichází poslední otázka a tou je drobný předmět, který je vždy trochu stranou, ale přesto zcela klíčový. Dveře Trend NATURE musí být stylové v každém detailu a tak i volba správné kliky je důležitá. Dřevěné kliky od českého výrobce M&T splňují nejpřísnější požadavky stylového provedení a dokonalé funkčnosti.

A kdo je za dveřmi?

← Zpět