Konstrukce vchodových dveří

Dřevěné a dřevohliníkové vchodové dveře dělíme dle konstrukce na KLASIK a TREND.

KLASIK - rámová konstrukce dveřního křídla

Vchodové dveře Klasik mají dveřní křídlo tvořeno rámem s výplní. Tyto dveře jsou členitější, hodí se podle provedení na chalupu, ale i do moderních domů. Jako výplně se používají buď vrstvené desky, které jsou izolované uprostřed PU pěnou. Proto vynikají dobrými izolačními vlastnostmi. Další možností výplně jsou izolační trojskla, která mohou být s bezpečnostním a ornamentálním sklem.

KLASIK - rámová konstrukce dveřního křídla

TREND - sendvičová konstrukce dveřního křídla

Sendvičová konstrukce Trend reaguje na požadavek na hladké dveře a jejich moderní vzhled. Dveřní křídlo není členité. Jeho skrytý rám je tvořen vícevrstvými lepenými hranoly, střed křídla je vyplněn PU pěnou s výbornými tepelně - izolačními vlastnostmi. Celé dveřní křídlo je pak kryté překližkovou deskou. Bývá také zcela hladké bez prosklení, nebo v něm může být vsazeno izolační trojsklo, které je z venkovní strany bez zasklívacího rámečku. Vyhovuje tak aktuálnímu trendu moderní výroby dveří.

Dřevěné vchodové dveře TREND vyrábíme nejen v profilech SC78 a SC92, ale také dveře PROGRESSION TREND.

TREND - sendvičová konstrukce dveřního křídla

Hliníkem na počasí

Sortiment dřevěných vchodových dveří jsme rozšířili o dřevohliníkové provedení se stejnými konstrukčními systémy uplatněnými u dřevěných dveří Trend a Klasik. Jejich hliníkový plášť poskytuje ochranu proti rozmarům počasí a prodlužuje jejich životnost.

GLASS

ARIDE

GRYT

Dřevohliníkové vchodové dveře - konstrukce KLASIK Dřevohliníkové vchodové dveře - konstrukce TREND Dřevohliníkové vchodové dveře - konstrukce TREND

Vchodové dveře vyrábíme v mnoha designech, můžete si vybrat v našem katalogu. Pokud byste chtěli vyrobit atypické vchodové dveře, rádi vám vyjdeme vstříc.

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěné dveře - z lásky k přírodě
Dřevěné dveře - z lásky k přírodě

Déšť, sníh, mráz...samé nepříjemnosti. Jsme odolní. Vůči okolním vlivům
i mechanickému namáhání. Jako dřevěné dveře ze Slavony.