Integrovaná horizontální žaluzie ScreenLine®

Ovladac s magnetem - integrovaná žaluzie Sreen LineTato žaluzie má oproti běžným žaluziím řadu výhod - je naprosto bezúdržbová, neboť na ni nepůsobí žádné vnější vlivy (prach, špína, koroze), její životnost je stejná jako životnost samotného okna, ovládání žaluzie je docíleno pomocí magnetického přenosu přes sklo (což zaručuje hermetické uzavření izolačního dvojskla). Její funkce je stejná jako u exteriérové žaluzie, tzn., že v letních měsících dokáže odstínit nežádoucí teplo, které by se bez využití žaluzie dostalo do místnosti. Je architektonicky čistým řešením, bez provozních nákladů.

Žaluzii je možné ovládat manuálně nebo motorem interním (uvnitř horního profilu žaluzie) popřípadě motorem externím (na povrchu interiérového skla v horní části profilu žaluzie). Chod motorově ovládaných žaluzií lze automatizovat napojením na BMS budovy (systémy inteligentních domů).

Detailní informace o žaluziích ScreenLine®

Výběr lamel integrované žaluzie Sreen LineRozměry žaluzie jsou technologicky omezeny, je však možné dodat stínící prvek rozměru 3x3m popřípadě vložit dvě žaluzie do jednoho izolačního skla a rozměr tak zdvojnásobit (až 6x3m!), přesné informace o složení skla pro daný rozměr najdete v tabulce.

Pro okna SOLID COMFORT SC78 můžete mít integrovanou žaluzii s dvojsklem a pro dřevěná okna SOLID COMFORT SC92, dřevohliníkoová okna a okna PROGRESSION s trojsklem. Žaluzie se pohybuje ve vlastním rámečku 22mm z extrudovaného hliníku.

Žaluzie ve trojskle má specifickou skladbu, jeden hliníkový pro žaluzii 22mm a druhý standardní teplý rámeček 10-16mm.

Související témata:

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěná okna - z lásky k přírodě
Dřevěná okna - z lásky k přírodě

Vyrábíme dřevěná okna a myslíme na úsporu energií.  Jistě, to vás nepřekvapí.
Ale přemýšlíme za vás i v ekologických souvislostech.  Dřevo je nádherný,
a přitom obnovitelný materiál.