Vzorník barev

Naše okna a dveře jsou povrchově upravována systémem ADLER HighRes. Pro představu si zde můžete prohlédnout základní vzorník odstínů. V našich vzorkovnách jsou pro Vás připraveny vzorníky . Doporučujeme si vybírat z reálných vzorníků, odstíny lazur jsou na obrazovce zkreslené a neodpovídají realitě.

Záruka na povrchovou úpravu oken v systému HighRes je 10 let u jehličnatých dřevin, na povrchovou úpravu dubu je záruka 7 let.

Tyto nové povrchové úpravy jsou vyvinuty tak, aby maximálně zachovávaly přirozený vzhled dřeva. Doporučujeme vybírat na našich vzorkovnách, kde jsou vzorky povrchové úpravy viditelné ve větší ploše. Dřevo je přírodní materiál a jeho struktura není pravidelná, lazury vzhled dřeva nepřekrývají. V případě volby napojovaného smrku nebo modřínu budou napojení viditelná.

Záruka 10 let na povrchovou úpravu

Vysoce transparentní lazury Ligno+ jsou vhodné na jehličnaté dřeviny (smrk, modřín), záruka je 5 let. Transparentí lazura zachovává přirozený vzhled a barevnost dřeva. Jedná se o novinku, kterou nabízíme jen několik let. Běžně se ochrana proti UV záření zajišťuje pigmenty v povrchové úpravě, proto impregnace a lazury nemohou být bezbarvé. Transparentní lazury Ligno+ využívají nanotechnologií, které zajišťují perfektní transparentnost povrchové úpravy při současném ochranném účinku.

Transparentní lazury na okna

poptávka
Dotaz
Odeslat
Pusťte přírodu k sobě domů!

Motto:

Les. Vůně dřeva.
Okno do dětství.
Jako z jiného světa.
Pohádka pro dospělé.

Dřevěná okna - z lásky k přírodě
Dřevěná okna - z lásky k přírodě

Vyrábíme dřevěná okna a myslíme na úsporu energií.  Jistě, to vás nepřekvapí.
Ale přemýšlíme za vás i v ekologických souvislostech.  Dřevo je nádherný,
a přitom obnovitelný materiál.