#

Okna a dveře PROGRESSION i s certifikátem bezpečnosti

Úspěšně jsme prošli zkouškami bezpečnosti v TREZORTESTu, takže začínáme nabízet i certifikovaná bezpečnostní okna a vchodové dveře.

#

Přijďte za námi na FOR PASIV

Od 21.1. do 23.1.16 nás můžete navštívit na veletrhu FOR PASIV. Máme připraveny novinky!

#

Inovace výrobní technologie

Od začátku roku 2013 jsme se věnovali připravované zásadní inovaci výrobního procesu ve Slavoně. Vedení firmy s dalšími vývojovými pracovníky navštívili mnoho potenciálních dodavatelů strojů a zařízení, seznámili se s výrobu ve špičkových firmách v Německu, Rakousku, Itálii, Francii a Švýcarsku.

#

Nové dveřní prahy z kompozitu

Na dveřní prahy klademe vysoké nároky jak na bezbariérovost, ale i těsnost, v neposlední řadě i tepelněizolační vlastnosti, proto jsme vyvinuly vlastní prahové lišty z materiálu s nízkou tepelnou vodivostí.

#

Instalace nové výrobní technologie

V lednu začala instalace automatické lakovací linky a čekáme na nový CNC stroj na výrobu oken a dveří.

#

Navštivte s námi stavby s okny PROGRESSION

Od představení tohoto nového okna již uplynuly 2 roky a můžeme je vidět v mnoha domech. Můžeme si prohlídnout výsledek. Nejen výborné technické parametry, ale i vzhled oken zaujme.

#

V Brně budou radit experti na pasivní domy

Zeptat se na nejlepší izolaci, zkonzultovat plánek vysněného bydlení nebo najít architekta, který umí stavět energeticky úsporné domy? Návštěvníci doprovodného programu konference Pasivní domy 2014 budou moci využít všech těchto služeb zdarma. Doprovodný program mezinárodní konference pro ně bude otevřen v pátek 31. října od 9 do 18 hodin a v sobotu 1. listopadu od 9 do 16 hodin v brněnském Kongresovém centru. Vstup je bezplatný.

#

Česko se chystá na nulové budovy. Konference ukáže cestu

Revoluce ve stavebnictví, která přikazuje stavět od roku 2020 budovy s téměř nulovými energetickými nároky, se blíží. Reaguje na to i 10. ročník mezinárodní konference Pasivní domy 2014, který do Česka přivede odborníky na pasivní a nulové domy z Belgie, Německa i Rakouska. Poprvé v Česku bude prezentován úspěšný program bruselské regionální vlády, který dokázal v rekordním čase prosadit v hlavním městě Belgie stavbu budov v pasivním standardu.

#

AKCE léto 2014: skryté závěsy ZDARMA

Již jste si zvykli, že všechna okna Slavona mají ve standardní výbavě bezpečnostní kování, ale letos v létě si můžete dopřát elegantní neviditelné kování oken SC92 a HA110 bez příplatku.

Akce je platná na objednávky od začátku června do konce srpna. Podmínkou je uzavřená smlouva do 31.8.2014 a úhrada zálohy.

#

Rozšířená vzorkovna v Brně s mnoha novinkami

V březnu jsme v Brně otevřeli rozšířenou vzorkovnu s novými exponáty. Mezi nimi jsou i novinky, které zatím jinde k vidění nebyly.

#

V zimě jsou okna levnější. Montovat se může na jaře.

S nákupem oken hodně zákazníků čeká na zimu, aby využili zimní slevy. Letos se určitě nevyplatí objednávku oken a dveří odkládat, protože se ceny budou mírně zvyšovat v závislosti na kurzových změnách.

#

Dny pasivních domů 2013

Od pátku 8. do neděle 10. listopadu, budete moci navštívit pasivní domy po celé České republice. Během druhého listopadového víkendu tak máte příležitost se obyvatel i stavitelů pasivních domů zeptat na to, jak se jim v takových domech žije, jak vlastně fungují a jak se staví.

#

Prezentace oken a dveří ve Vídni

Již za několik dní představíme naše výrobky ve Vídni na výstavě Hausbau- & Energiespar-Messen!

Výstava se koná od 11.10. do 13.10.2013. Před měsícem jsme prezentovali okna a dveře Slavona v Kremsu. Potěšil nás zájem rakouských sousedů, věříme, že ve Vídni bude ohlas ještě větší.

#

Navštivte nás na FOR ARCHu

Zveme vás k návštěvě stánku Slavona na ForArchu 2013: expozice 3 B 12.

Připravili jsme nové typy vchodových dveří, které budou představeny na ForArchu v Praze. Především dveře PROGRESSION nové konstrukce STYLE.

Nový výstavní stánek se všemi novinkami měl premiéru na výstavě v Kremsu: www.slavona.eu/hausbau-messe-krems

K vidění budou také dřevěná a dřevohliníková okna a okna PROGRESSION. Okna PROGRESSION získala cenu GRAND PRIX na ForArchu 2012.

#

Nové vzory vchodových dveří Slavona

Vchodové dveře jsou vizitkou domu, proto stále doplňujeme nové vzory, aby bylo z čeho vybírat. Na léto 2013 jsme připravili hned dvě nové kolekce dveří, které rozšiřují pestrou nabídku.

Design dveří vhodně doplňuje nerezové kování (kliky).

#

Přijeďte si okna a dveře vyzkoušet do Slavonic

Jestli zvažujete nákup oken a dveří, tak by bylo dobré si vše předem pořádně prohlédnout a vyzkoušet. Tak proč nezajet do Slavonic a spojit nákup oken a dveří s návštěvou renesančního města.

#

Představení okna PROGRESSION v Německu

Slavona představila okno PROGRESSION ve Frankfurtu na výstavě při mezinárodní konferenci o pasivních domech - 17th International Passive House Conference ve dnech 19.-20.4.13.

#
#

Navštivte nás na veletrzích FORPASIV a Dřevostavby v Praze

V únoru nás můžete navštívit hned na dvou veletrzích v Praze. Najdete nás opět ve společné expozici Centra pasivního domu.

#

Nízká energetická náročnost budov a její zajištění ve výstavbě

Představujeme příručku Nízká energetická náročnost budov a její zajištění ve výstavbě autorů Ing. arch. Josefa Smoly a Ing. Jiřího Šály CSc.

Publikace by měla poskytovat nezbytné informace pracovníkům stavebních úřadů, ale užitečné poznatky z ní jistě mohou čerpat i ostatní zájemci o nízkoenergetické stavebnictví.

#
#

Okno PROGRESSION získalo cenu GRAND PRIX

Odborná porota 23. mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH udělila GRAND PRIX našemu novému oknu PROGRESSION.

#

FOR ARCH 2012

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH ve dnech 18.-22.9. 2012. na stánku Stánek: 1E12h v hale 1 sektor E ve společné expozici Centra pasivního domu.

#

Video ze stavebního veletrhu

Na stavebním veletrhu v Brně se Slavona společně s dalšími členy Centra pasivního domu zapojila do stavby pasivního domu před očima návštěvníků veletrhu.

Dřevěná okna SOLID COMFORT SC92-C jsou namontována v tomto pasivním domě. V ukázkových panelech vidíte dřevěné okno SC92-PLUS a dřevohliníkové okno HA110. Na stánku Slavony ve společné expozici Centra pasivního domu vidíte ukázky oken, řezy všemi okenními a dveřními profily...

1 / 2 následující stránka